Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ORION

ru ua en    Головна  | Новини | Продукція | Гарантія | Про компанію | Контакти | Партнери
 

Категорії
Пошук по сайту
Новини

Про компанію

Загальні відомості

Торгівельна марка ORION з'явилася на початку ХХ століття в Угорщині, де був заснований  завод по виробництву радіоприймачів та інших електронних приладів Orion Electronics Ltd (на сьогоднішній день є частиною всесвітньо відомого концерну THAKRAL - див. www.thakral.com). Перші успіхи телевізійного мовлення дали можливість промисловості приступити до розробки телевізійних приймачів. В середині 50-х років угорський завод ORION вже виробляв широкий модельний ряд чорно-білих телевізорів, а в 70-х роках, завдяки наполегливій праці та  націленості на результат співробітників компанії,  бренд ORION зайняв одну з лідируючих позицій серед європейських виробників кольорових телевізорів та радіоелектроніки.

В даний час, концерн ORION Electronics Ltd. володіє власними виробничими потужностями і науково-дослідними центрами, а також має партнерські взаємини з найбільшими заводами в Південній Кореї, Китаї, Туреччині, Тайвані, Японії, Малайзії, Україні та Росії. Кількість службовців концерну в представницьких офісах, розташованих по всьому світу, і на виробництві перевищує 10.000 чоловік.
Мета компанії - створення всього спектру електронної техніки, що використовується людиною в повсякденному житті. Поставлену мету точно передає назва компанії - сузір'я ORION, яке є символом різноманіття кращих зоряних продуктів, покликаних створювати комфорт в оселях наших споживачів.   


Офіс компанії ORION Юкрейн Лтд є офіційним представником торгівельної марки ORION у Східній Європі. Штат компанії , що складається з висококваліфікованих фахівців, утворює відділ R&D (інженерно-технічне бюро), аналітичний відділ і відділ маркетингових досліджень. Наші фахівці з відповідальністю ставляться до своєї роботи  і  постійно працюють над удосконаленням продукції та сервісу. Ви завжди можете бути впевнені в професійній та своєчасній консультаційній і сервісній підтримці. Регіональні представництва знаходяться в найбільших містах України.  Визнання та вдячність споживачів продукції ORION - краща винагорода для компанії.

 

Історія

Історія радіо починається з першого  радіоприймача в світі  -  1895 рік.
Історія компанії ORION починається з першого виготовленого на заводі радіоприймача – 1913 рік.

1913 – заснування заводу ORION в Будапешті (Угорщина).

1920-і - початок серійного виробництва радіоприймачів.

1950-і - початок серійного виробництва чорно-білих телевізорів.

У січні 1960 р. відбулася перша трансляція кольорового телебачення в Ленінграді. В цей же час інженери ІТБ заводу ORION виготовляють декілька дослідних зразків кольорових телевізійних приймачів. Фахівці заводу приступають до підготовки потужностей для запуску серійного виробництва якісних кольорових телевізорів.

1970-і роки були переломним періодом в компанії ORION Electronics Ltd. - масове забезпечення  чорно-білими і кольоровими телевізорами населення СРСР, Європи, Азії, Південної Америки та Близького Сходу. Продукція угорського заводу ORION займала лідируючі позиції в багатьох країнах світу завдяки якості і надійності в експлуатації.

В кінці 1980-х років з метою оптимізувати ефективність роботи ORION Electronics Ltd., керівництво компанії приймає пропозицію про злиття від всесвітньо відомого концерну THAKRAL Brothers, який є власником великих виробничих потужностей в Азії. З цієї миті концерн THAKRAL Brothers бере на себе частину зобов'язань по менеджменту і просуванню торгівельної марки, а також по розробці і впровадженню нових видів продукції.

1990-і - відкриття маркетингового представництва торгівельної марки ORION в Україні. На основі міжнародного досвіду українські фахівці навчаються правильному веденню бізнесу - дбайливому підходу до національного споживача.

1997 - злиття ORION Electronics Ltd та всесвітньо відомого концерну THAKRAL Brothers.

2000 – заснування української маркетингової компанії ORION Юкрейн Лтд.

2009 - в даний час компанія ORION Юкрейн Лтд займає міцні позиції в міжнародному бізнесі та на українському ринку побутової техніки і електроніки. Успіх компанії полягає в грамотному управлінні, високому професіоналізмі її співробітників, постійному вдосконаленні технологій і якості продукції, грамотному маркетингу. У продуктовій лінійці ORION вже більше 300 сучасних моделей техніки в 7 товарних категоріях. Всі моделі відповідають світовим стандартам по надійності, безпеці та функціональності. Продукція ORION доступна для покупців в 200 містах України.

 

Продукція

- У 1950-х модельний ряд складали телевізори, радіоприймачі та радіоапаратура для телефонних станцій .

- На даний час компанія  ORION  пропонує вам більше 300  моделей  різноманітної техніки в  7- ми категоріях, що відповідають усім потребам та побажанням покупців. ORION пропонує споживачеві високотехнологічну, багатофункціональну продукцію, асортимент якої постійно розширюється, а на ринок поступово виводяться нові товарні групи:


  • Телевізори
  • Аудіо/відео техніка
  • Автомобільна техніка
  • Побутова техніка
  • Телекомунікації
  • Техніка для «краси та здоров'я»
  • Кліматична техніка

                 

Сьогодні власниками продукції ORION є мільйони людей у всьому світі. Такий успіх обумовлений чітким виконанням основних принципів корпоративної політики, які були сформульовані засновниками ще 80 років тому:
  
        висока якість + передові технології
        низька ціна + широкий асортимент
        довгий термін служби + повсюдна сервісна підтримка

І саме завдяки цим принципам можна сміливо стверджувати, що торгівельна марка ORION гідно займає своє місце в списку світових лідерів у всіх сферах споживчої електроніки в XXI столітті,  а продукція ORION повністю задовольняє основні вимоги вибагливого покупця.

…РОЗУМНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ ORION!